Про нас

Кожна людина рано чи пізно стикається з питанням придбання житла в новобудові або на вторинному ринку, але, як правило, має дуже віддалену виставу, як дійсно це має все відбуватися і як швидко, правильно і безпечно купити квартиру.

Стережіться шахраїв

Ні для кого не є секретом, що на ринку нерухомості України працюють організовані групи шахраїв, які із задоволенням привласнять Ваші заощадження при покупці квартири на вторинному ринку.

На первинному ринку, правильно, швидко та безпечно купити квартиру в Новобудові також неможливо без додаткових знань про надійність забудовника, наявність у нього фінансових ресурсів для завершення будівництва, чи отримав він усі дозвільні документи, чи будує будинок на землях промисловості, та багато інших нюансів.

Не всі надійні забудовники

Бульбашка, яка вже багато років назрівала, наприкінці 2019 року майже луснула, і першою ластівкою стала не маленька будівельна компанія, а будівельний гігант, який до того ж належав державі – УКРБУД. Тисячі людей залишилися без грошей та житла.

Держава, звісно, ​​прийшла на допомогу, але коли люди отримають свої квартири, ніхто не каже. А уявіть, збанкрутує невелика будівельна компанія, тоді точно ніхто квартири не отримає і інвестори просто втратить свої кошти.

Ми пропонуємо вихід

У зв'язку з непростою ситуацією, що склалася на ринку житлової нерухомості Києва та України в цілому, ми створили незалежного ні від однієї зі структур (держави, забудовників, агентств нерухомості) консультанта, консалтингову компанію «ЧЕСНИЙ ЕКСПЕРТ».

Кожен з наших фахівців має досвід роботи на ринку нерухомості більше 10 років, ми знаємо ВСІ про забудовників, агенств нерухомості, шахраїв на ринки і допоможемо Вам швидко, правильно і безпечно, купити квартиру в Новобудові, на Вторинному ринку або просто надати грамотну консультацію про поточну ситуації.

Перелік послуг нашої компанії:

  • Як швидко, правильно та безпечно купити квартиру в новобудові Києва;
  • Аналіз надійності забудовника та обраної новобудови у Києві;
  • Як швидко, правильно, вигідно та безпечно продати квартиру в Києві;
  • Як швидко, правильно та безпечно купити квартиру на вторинному ринку Києва;
  • Експертна оцінка нерухомості, квартир, будинків, землі, бізнесу;
  • Оцінка нерухомості (збитків) завданих внаслідок бойових дій в Україні;
  • Кільцева лампа візажиста, блогера купити в Україні.

Ми допоможемо не втратити гроші, а грамотно та без ризиків їх інвестувати та отримати довгоочікуване житло.

З будь-яких питань пишіть, дзвоніть до Call-центру, оформляйте замовлення прямо на сайті і з Вами зв'яжуться наші експерти!

З повагою
Команда «ЧЕСНИЙ ЕКСПЕРТ»
Ми знаємо про ринок нерухомості все!
+38 (095) 283-88-88 (багатоканальний)