В Ірпені показали відновлення зруйнованих будинків

Переглядів: 451
В Ірпені показали відновлення зруйнованих будинків

У місті було пошкоджено всього 3247 житлових будинків. Значна яастина з них була зруйнована повністю і не підлягала відновленню.

У місті було пошкоджено всього 3247 житлових будинків. Значна яастина з них була зруйнована повністю і не підлягала відновленню.

Перший заступник ірпінського міського голови Андрій Кравчук розповів, як відбудовується місто після руйнувань, завданих під час російської окупації.

У місті було пошкоджено всього 3247 житлових будинків. 1130 приватних будинків потребували поточного ремонту. З них вже відновлено 322 на загальну суму 23,7 млн грн і будуть капітально відремонтовані 30 приватних будинків в межах вулиць Багірова та Гостомельське шосе.

"Було повністю зруйновано 1483 приватні будинки. В межах обласної програми Відновлення приватних будинків буде побудовано за рахунок обласного бюджету 12 приватних будинків замість повністю зруйнованих. Крім того, за Програмою відбудови приватного сектору буде відбудовано за рахунок субвенції з обласного бюджету місцевому бюджету та за рахунок місцевого бюджету 31 приватний будинок в межах вулиць Багірова та Гостомельське шосе", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється також, що у квітні 2022 року в Ірпені було 515 багатоквартирних будинків, які потребували поточного ремонту.

"Станом на вересень 2023 року вже відновлено 407 багатоповерхових будинків на загальну суму 381,2 млн грн за рахунок Резервного фонду державного бюджету, обласної субвенції, міжнародних партнерів та благодійних організацій", - повідомляє Кравчук.

17 із 39 багатоквартирних будинків, що підлягали демонтажу, вже демонтовано, знесено також 146 зруйнованих приватних будинків, які не підлягали вілновленню.

"Із 80 багатоквартирних будинків, що потребували капремонту, у семи будинках вже тривають капітальні ремонти в межах UNITED24. Ще 48 багатоповерхівок подані на держпрограму Фонду ліквідації наслідків збройної агресії, щодо 21 завершуються тендери з визначення підрядників капремонтів", - йдеться у звіті.