Військові РФ зруйнували понад 18 тисяч цивільних об'єктів в Україні

Переглядів: 518
Військові РФ зруйнували понад 18 тисяч цивільних об'єктів в Україні

Майже 800 тисяч українців потребуватимуть житла, оскільки свої будинки вони втратили через війну.

Найбільша кількість обстрілів зареєстрована у Луганській області – понад чотири тисячі. На Донеччині вибухи фіксувалися майже три тисячі разів, Миколаївську область обстрілювали майже 700 разів.

Майже 800 тисяч українців потребуватимуть житла, оскільки свої будинки вони втратили через війну, повідомляє ЧЕСНИЙ ЕКСПЕРТ.

Влада намагається вирішити питання у максимально стислий термін. Зокрема, Мінрегіон будує модульне житло. Водночас, таке тимчасове житло - вкрай мало, щоб задовольнити потреби всіх людей.

Модульні містечка не можуть бути панацеєю, тому що частина тих, кому нема де жити, не хочуть поселятися в такі конструкції.

Звісно, ​​житла цього року не буде збудовано у достатній кількості. Люди переміщатимуться і опалювальний сезон буде важким.

Ще близько півмільйона людей в осінній період переміститься зі сходу на захід, що буде додатковим навантаженням до тих, хто вже виїхав раніше.

Загалом уряд уже розподілив по регіонах 2,3 млрд гривень, щоб терміново відновити критичну інфраструктуру.

На даний момент у п'яти областях вже підготовлено технічну та проектну документацію для відновлення 1 700 об'єктів.

Це котельні, школи, дитячі садки, лікарні, житлові та адміністративні будівлі та багато інших інфраструктурних об'єктів. Люди повинні бачити, що всюди, де це можливо, йде поновлення.