Як і навіщо потрібна експертна оцінка нерухомості в Києві

Переглядів: 1135
Як і навіщо потрібна експертна оцінка нерухомості в Києві

Якщо Вам потрібна експертна оцінка нерухомості в Києві з його численними БТІ, приватними юристами і оцінювачами, тоді цей відгук від фахівців компанії "ЧЕСНИЙ ЕКСПЕРТ" допоможе розібратися, як все правильно зробити в 2020 році, після введення нових законів про оціночну діяльність, що наробили багато шуму.

Якщо Вам потрібна експертна оцінка нерухомості в Києві з його численними БТІ, приватними юристами і оцінювачами, тоді цей відгук від фахівців компанії "ЧЕСНИЙ ЕКСПЕРТ" допоможе розібратися, як все правильно зробити в 2020 році, після введення нових законів про оціночну діяльність, що наробили багато шуму.

Насамперед необхідно для себе відповісти на питання:

1. Кожна з цих організацій керується професійною методологією, володіє новими ліцензіями суб'єктів оціночної діяльності та підвищеннями кваліфікаційних свідоцтв експертів?

2. Наскільки високий рівень знань і професійних навичок у цих фахівців, чи мають вони докладні знання кон'юнктури ринку для того, щоб підсумок експертної оцінки нерухомості був повноцінним і реально відображає вартість об'єкта?

Важливо! Комерційна нерухомість (промислові, торгові і офісні об'єкти) зі статистичними дослідженнями і аналізу піддаються важче, ніж оцінка землі або ринок житлового фонду. Про формування цін на нежитловий квадратний метр, його рентабельності і потенційного прибутку від використання судити і робити висновки може тільки досвідчений експерт оцінювач.

Компанія «ЧЕСНИЙ ЕКСПЕРТ» впевнена в своїх співробітниках - експертна оцінка, проведена ними, дасть гранично об'єктивну і точну цифру. Ви дізнаєтеся про інвестиційні, ринкових і споживчих показниках ціни!

Комплексна оцінка нерухомості

Тільки з результатами експертної оцінки нерухомості в Києві, Вам нема про що буде хвилюватися при проведенні операцій з об'єктом. Купівля / продаж, успадкування, страхування, оподаткування і майнові суперечки вирішуватимуться з вигодою і на законних підставах!

Трудомістка і ретельно планована експертна оцінка нерухомості має кілька стадій. Починається вона з попередніх оглядів приміщень, землі і т. П. Далі слід аналітичний етап, що завершується складанням докладного звіту.

Ми гарантуємо, що ви отримаєте комплексне обслуговування:

  • Від консультування і аналітичного дослідження об'єкта (квартири, будинку, земельної ділянки, обладнання);
  • До чітких висновків і порад щодо подальших операцій з даної нерухомістю.

Наша експертна оцінка нерухомості в Києві дасть Вам на руки важливий державний документ. Це офіційне експертний висновок для подання в будь-виконавчі, податкові або судові органи.

Скільки коштує оцінка нерухомості?

Вартість - 500 грн. При виникненні 5% податку на доходи фізичних осіб - необхідна реєстрація в ФДМУ.

Коли виникає податок на доходи фізичних осіб?

1. Продаж нерухомості. Податки з продажу не сплачуються при одночасному дотриманні двох наступних умов:

  • Якщо нерухомість перебувала у власності продавця більше 3 років;
  • Якщо це перший продаж вами нерухомості протягом календарного року.

2. Якщо ви отримуєте нерухомість в подарунок. Податок не виникає, якщо подарунок дарується близьким членам сім'ї дарувальника (першого та другого ступеня споріднення). До таких Податковий кодекс відніс дітей, батьків, подружжя, рідних братів і сестер, бабусь і дідусів з боку матері і з боку батька і, звичайно ж, онуків.

За нульовою ставкою оподатковується ще й нерухомість, отримана в подарунок інвалідом I групи, дитиною-сиротою або дитиною, позбавленою батьківського піклування, а також дитиною-інвалідом.

Який термін дії звіту про оцінку?

Чи не більше 6 місяців, але тільки за умови його реєстрації в Єдиній базі даних звітів про оцінку.

Які документи потрібно надати для оцінки?

Копія паспорта.

Документ, що підтверджує право власності на нерухомість.

Купить недорого круглую светодиодную кольцевую лампу со штативом LUMO™ диаметром 45 см. для фото, видеосъемки, блогеров, визажиста, макияжа в Украине (Киеве, Харькове, Днепре, Одессе)